zehne ziba website header
طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی سامانه پیام کوتاه
سیستم مشتری مداری دیوکس
محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

درون‌شد

طراحی وب سایت

پیاده سازی یک پایگاه وب، نه تنها کاری هنری بلکه در عین حال بسیار فنی و نیازمند رعایت استانداردهای مربوط به وب می باشد. پیش بینی می گردد تا ده سال آینده تقریبا کلیه افراد با سواد و شرکتهای معتبر و سازمانها و ارگانها دارای وب سایت اختصاصی خواهند بود. طبق آمار بدست آمده ۹۵ درصد مردم به سايتهای متوسط برای بار دوم مراجعه نميکنند. پس نه تنها سايتهای ضعيف بلکه سايتهای متوسط نيز محکوم به نابودی هستند. با اين مقدمه برای ورود به دنيای تجارت الکترونيک دو راه پيش رو داريد: حرفه ای وارد شويد يا اصلا وارد نشويد!

پیاده سازی یک پایگاه وب، نه تنها کاری هنری بلکه در عین حال بسیار فنی و نیازمند رعایت استانداردهای مربوط به وب می باشد. پیش بینی می گردد تا ده سال آینده تقریبا کلیه افراد با سواد و شرکتهای معتبر و سازمانها و ارگانها دارای وب سایت اختصاصی خواهند بود. طبق آمار بدست آمده ۹۵ درصد مردم به سايتهای متوسط برای بار دوم مراجعه نمي کنند. پس نه تنها سايتهای ضعيف بلکه سايتهای متوسط نيز محکوم به نابودی هستند. با اين مقدمه برای ورود به دنيای تجارت الکترونيک دو راه پيش رو داريد: حرفه ای وارد شويد يا اصلا وارد نشويد.
همانطور كه گفته شد، طراحی و ايجاد يك وب سايت كاری هنری و فنی است و نيازمند رعايت استانداردهايی است كه در صورتيكه به دقت و كامل رعايت نشود كليه هزينه ای كه برای ايجاد سايت خود می كنيد بی فايده خواهد بود. شركت ذهن زیبا، با توجه به نيازهای مشتري، نوع فعاليت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده و با تكيه بر توانايی مهندسان و كارشناسان با تجربه، خلاق و متعهد، نسبت به طراحی سيستمهای توانمند بر اساس نياز مشتری و بر پايه وب (Web-Based) اقدام می نمايد..!
یک سازمان برای راه اندازی سايت خود به چيزی بيش از يک سيستم مديريت محتوا يا CMS نياز دارد. شركت ذهن زیبا با آنالیز و اطلاع از نیازهای این گونه سایت ها اقدام به جمع آوری و ارائه راهکارهای جامعی جهت راه اندازی، توسعه و امن سازی این گونه سایت ها می نماید . اين راه حلها مجموعه ای از خدمات تخصصی از جمله معماری اطلاعات، طراحی گرافيکی ، ورود اطلاعات اوليه وب سايت، راهکارهای امنیتی ، ثبت در موتورهای جستجو و ... باشد.

همانطور كه گفته شد، طراحی و ايجاد يك وب سايت كاری هنری و فنی است و نيازمند رعايت استانداردهايی است كه در صورتيكه به دقت و كامل رعايت نشود كليه هزينه ای كه برای ايجاد سايت خود می كنيد بی فايده خواهد بود. شركت ذهن زیبا ، با توجه به نيازهای مشتري، نوع فعاليت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده و با تكيه بر توانايی مهندسان و كارشناسان با تجربه، خلاق و متعهد، نسبت به طراحی سيستمهای توانمند بر اساس نياز مشتری و بر پايه وب (Web-Based) اقدام می نمايد.

  www.diocs.ir
jaws websitetarefe site